Tüm Paketlerimiz

Doktor,mühendis veya bunların dışında iyi bir meslek sahibi olmasını istediğiniz çocuğunuz için doğru adımı attığınıza emin olabilirsiniz.Şimdi aşağıdaki sınıflardan uzaktan eğitim paketinizi seçerek satın alabilirsiniz.

featured project

5. Sınıf Paketi

5.Sınıf paketimiz içeriği Matematik,Türkçe,Sosyal bilgiler,Fen Bilimleri,İngilizce,Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi derslerinde profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanmış ders videoları ve testler oluşmaktadır.

featured project

6. Sınıf Paketi

6.Sınıf paketimiz içeriği Matematik,Türkçe,Sosyal bilgiler,Fen Bilimleri,İngilizce,Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi derslerinde profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanmış ders videoları ve testler oluşmaktadır.

featured project

7. Sınıf Paketi

7.Sınıf paketimiz içeriği Matematik,Türkçe,Sosyal bilgiler,Fen Bilimleri,İngilizce,Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi derslerinde profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanmış ders videoları ve testler oluşmaktadır.

featured project

8. Sınıf Paketi

8.Sınıf paketimiz içeriği Matematik,Türkçe,Fen Bilimleri,TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük,İngilizce,Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi derslerinde profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanmış ders videoları ve testler oluşmaktadır.

featured project

9. Sınıf Paketi

9.Sınıf paketimiz içeriğiTürk Dili ve Edebiyatı,Matematik,Fizik,Kimya, Biyoloji,Tarih,Coğrafya,İngilizce, Almanca,Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi derslerinde profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanmış ders videoları ve testler oluşmaktadır.

featured project

10. Sınıf Paketi

10.Sınıf paketimiz içeriği Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik,Fizik,Kimya,Biyoloji,Tarih, Coğrafya,Felsefe,İngilizce,Almanca, Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi derslerinde profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanmış ders videoları ve testler oluşmaktadır.

featured project

11. Sınıf Paketi

11.Sınıf paketimiz içeriği Türk Dili ve Edebiyatı,Matematik, Fizik,Kimya,Biyoloji,Tarih,Coğrafya, Felsefe,Sosyoloji,Psikoloji,İngilizce, Almanca,Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi derslerinde profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanmış ders videoları ve testler oluşmaktadır.

featured project

12. Sınıf Paketi

12.Sınıf paketimiz içeriği Türk Dili ve Edebiyatı,Matematik, Fizik,Kimya,Biyoloji,T.C. İnkılap Tarihi, Coğrafya,Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi, Felsefe,Mantık,İngilizce, Almanca,Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi derslerinde profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanmış ders videoları ve testler oluşmaktadır.

featured project

LGS Sınav Paketi

LGS Sınav paketimiz içeriği Türkçe,Matematik,Fen Bilgisi,İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerinde profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanmış ders videoları ve testler oluşmaktadır

featured project

Tyt Sınav Paketi

TYT Sınav içeriği Türkçe, Matematik,Fizik,Kimya, Biyoloji,Tarih,Coğrafya, Felsefe derslerinde profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanmış ders videoları ve testler oluşmaktadır.

featured project

Ayt Sınav Paketi

AYT Sınav paketimiz içeriği Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik,Fizik,Kimya, Biyoloji,Tarih,Coğrafya, Sosyoloji,Psikoloji,Mantık, Felsefe derslerinde profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanmış ders videoları ve testler oluşmaktadır..